creditea
Pračka je nezbytnou součástí našich domovů a věříme, že většina z nás si bez ní nedokáže představit život. V poslední době frčí trend kombinovaných praček, neboli pračka se sušičkou. Věříme, že není nic lepšího, než vložit špinav...

Pračka na splátky s Online půjčkou Creditea

2021 M04 20

Pračka je nezbytnou součástí našich domovů a věříme, že většina z nás si bez ní nedokáže představit život. V poslední době frčí trend kombinovaných praček, neboli pračka se sušičkou. Věříme, že není nic lepšího, než vložit špinavé prádlo do pračky, dát si nohy nahoru, uvařit si oblíbenou kávu a po pár hodinách vytáhnout voňavé suché a ještě teplé prádlo.

Pokud je Vaším snem pračka se sušičkou nebo se Vám Vaše pračka porouchala, pomůžeme Vám nové zařízení financovat.

Nákup pračky – na co se zaměřit?

Výrobci nabízejí velmi širokou škálu typů automatických praček. Díky tomu si můžete vybrat dle svých představ, velikosti prostoru koupelny a dokonce i designu. Rodiny s dětmi určitě ocení větší pračky se sušičkou, které mohou pojmout až 12 kg prádla. Nejmenší pračky pojmou objem prádla již od 2,5 kg – pro jednotlivce ideální volba. Doba si žádá i nové technologie, proto dnes můžete na trhu najít i parní pračky nebo pračky, které můžete jednoduše ovládat pomocí smartphonu.

Pračka s předním plněním na splátky

Nejběžnějším typem je pračka s předním plněním, která však oproti té s horním plněním zabírá v koupelně podstatně větší místo, protože potřebuje prostor pro otevření dveří a přístupu k bubnu pračky. Šířka pračky bývá obyvkle mezi 60 – 65 cm. Na trhu je velmi mnoho typů praček s předním plněním, které mají různé funkce.

Pračku s předním plněním si můžete s Online půjčkou Creditea pořídit například za 297 Kč se splatností 36 měsíců.

Pračka s horním plněním na splátky s Online půjčkou Creditea

Pračka s horním plněním se s přehledem vejde do menší koupelny, nepotřebuje prostor pro otevření dvířek bubnu, a proto je i menší. Její šířka se pohybuje mezi 40 – 50 cm a je 50 cm hluboká. Do bubnu pračky není při praní vidět, což může být nevýhodou, pokud by se v průběhu praní cokoli stalo.

Pračku s horním plněním si můžete pořídit s Online půjčkou Creditea například za 231 Kč měsíčně se splatností 36 měsíců.

Pračka se sušičkou na splátky

Pokud nemáte balkon nebo místo, kde můžete sušit prádlo, měli byste zvážit nákup pračky se sušičkou. Tento typ pračky disponuje funkcí praní a sušení (nejčastěji se jedná o kondenzační sušení párou). Díky tomu vytáhnete z bubnu pračky téměř suché oblečení. Úroveň sušení závisí na zvoleném programu a objemu prádla.

Pračku se sušičkou si můžete s Online půjčkou Creditea pořídit například za 429 Kč se splatností 36 měsíců.

Reprezentativní příklad spotřebitelského úvěru ve výši 20 000 Kč na 12 měsíců: měsíční splátka 2 081 Kč, pevný úrok 4 967 Kč, poplatek za zpracování, administrativní činnost a flexibilní splácení 0 Kč, poplatek za vedení zákaznického účtu 0 Kč, celková dlužná částka 24 967 Kč, úroková sazba 42 % p. a., RPSN 51,96 %.

Minimální sazba 0,82 % p.m., 9,84 % p.a., RPSN 10,45 % - maximální sazba 5 % p.m., 60 % p.a., RPSN 81,02 %. Doba splácení úvěru je od 6 měsíců do 36 měsíců. Bez poplatků za zpracování, za vedení zákaznického účtu, s možností flexibilního splácení, odstoupení od smlouvy a splacení jednorázově kdykoliv.

Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 9/2006, 140 00 Praha 4, IČO: 25621351, DIČ: CZ25621351, společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 55523.