creditea

Online nákupy?

až do 130 000 Kč

až na 36 měsíců

Máte rádi online nakupování?

Čekáte na vhodnou příležitost a následně nakupujete produkty ve slevě nebo v akci?

Pokud jste zodpověděli dvakrát ano, máme pro vás dobrou zprávu, s Online půjčkou Creditea nemusíte čekat do výplaty, kdy už nebude váš vysněný produkt ve slevě nebo ho vyprodají. Peníze na nákup vám poskytneme a vyplatíme do 15 minut od schválení.

Nákupy přes internet

Ušetříte peníze

Většina produktů v online obchodech je oproti kamenným obchodům levnější.

Ušetříte čas

Nemusíte čekat v dlouhých frontách, nestresujete se hledáním parkovacího místa a nebo nemusíte trávit dlouhé hodiny v přeplněné MHD.

Máte větší výběr

V dnešní době v online obchodech naleznete vše, na co si jen vzpomenete. Od potravin, přes oblečení až po stavební materiál. A zároveň se nemusíte omezovat jen na české obchody. Z pohodlí domova si můžete objednat vysněný produkt i ze zahraničí a naše Online půjčka vám vaše nákupy pomůže financovat.

Bez ohledu na to, jaké produkty potřebujete a kolik si jich koupíte, si už nemusíte dělat starosti, že před výplatou nevyjdete. Ať jste kdekoliv, můžete využít naši Online půjčku Creditea a koupit si to, co vám zrovna padlo do oka. Vše, co k tomu potřebujete, je počítač, tablet nebo smartphone a přístup k internetu.

Svůj vysněný nákup nemusíte odkládat až budete mít našetřeno, nebo vám v práci vyplatí prémie. Sny se mají plnit nejen o Vánocích a Online půjčka Creditea Vám podá pomocnou ruku. Zjistíte sami, že je to jednodušší, než si myslíte.

Kolo na splátky s Online půjčkou Creditea
Rádi se při jízdě na kole kocháte přírodou nebo potřebujete kolo jako dopravní prostředek? Vyberte si to nejlepší kolo přizpůsobené Vašim potřebám a my Vám jeho nákup pomůžeme financovat.
Pračka na splátky s Online půjčkou Creditea
Pračka je nezbytnou součástí našich domovů a neumíme si bez ní představit život. Ať už Vám původní pračka dosloužila nebo si přejete novější model se sušičkou, Online půjčka Creditea Vám pomůže Váš nákup financovat.
Televize na splátky s Online půjčkou Creditea
Televize již neslouží jen ke sledování televize, ale je skutečným centrem domácí zábavy. Dnešní moderní televizory jsou vybaveny moderními technologiemi a připojením k internetu. Vyberte si svého vysněného hranatého parťáka a my Vám jeho nákup pomůžeme s Online půjčkou Creditea financovat.
Dovolená na splátky s Online půjčkou Creditea
Dovolená v zahraničí je v dnešní době nedostupným snem velké spousty lidí, ale pořád se najde několik zemí v Evropě i mimo ní, kam v době pandemie můžete s negativním testem vyrazit. Pokud si potřebujete konečně oddechnout a na chvíli vypnout od stereotypního prostředí při práci z domova, nebo Vám jde z distanční výuky Vašich ratolestí hlava kolem, můžete s Creditou vyrazit k moři. Najděte si dovolenou snů a my Vám ji
Notebook na splátky s Online půjčkou Creditea
V dnešní době notebook téměř nahradil klasický stolní počítač jak v domácnostech, tak v kancelářích. Na trhu najdete obrovský výběr notebooků, vyberte si dle svých požadavků a my Vám ho pomůžeme s Online půjčkou Creditea financovat.
Lednice na splátky s Online půjčkou Creditea
Lednice by měla být funkční a spolehlivá, protože je jedním z nejdůležitějších spotřebičů ve Vaší domácnosti. Na trhu najdete velké množství lednic, vyberte si proto takovou, která zasytí celou Vaši domácnost a my Vám ji pomůžeme s Online půjčkou Creditea financovat.
Počítač na splátky s Online půjčkou Creditea
Stolní počítač má velkého konkurenta v podobě notebooku, ale stále je nepostradatelným pomocníkem některých profesí a hráčů počítačových her. Počítač si můžete libovolně přizpůsobit a v budoucnu upgradovat. Sestavte si stolní počítač dle svých preferencí a my Vám jeho nákup pomůžeme financovat s Online půjčkou Creditea.

Ať už je váš nákupní plán jakýkoliv, pomůžeme vám jej zrealizovat díky Online půjčce Creditea.
Vyplňte online žádost ještě dnes a hurá na nákupy!

Reprezentativní příklad spotřebitelského úvěru ve výši 20 000 Kč na 12 měsíců: měsíční splátka 2 081 Kč, pevný úrok 4 967 Kč, poplatek za zpracování, administrativní činnost a flexibilní splácení 0 Kč, poplatek za vedení zákaznického účtu 0 Kč, celková dlužná částka 24 967 Kč, úroková sazba 42 % p. a., RPSN 51,96 %.

Minimální sazba 0,82 % p.m., 9,84 % p.a., RPSN 10,45 % - maximální sazba 5 % p.m., 60 % p.a., RPSN 81,02 %. Doba splácení úvěru je od 6 měsíců do 36 měsíců. Bez poplatků za zpracování, za vedení zákaznického účtu, s možností flexibilního splácení, odstoupení od smlouvy a splacení jednorázově kdykoliv.

Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 9/2006, 140 00 Praha 4, IČO: 25621351, DIČ: CZ25621351, společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 55523.