Creditea nabízí půjčku, která si vás získá svou jednoduchostí

O nás

O nás

Creditea je značka finančních produktů, které pokryjí vaše každodenní potřeby a příležitosti. Naší doménou jsou chytré půjčky, které si sjednáte kompletně online a které můžete čerpat opakovaně bez dalších žádostí.


Jsme součástí společnosti Provident Financial s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1997. Zároveň patříme do mezinárodní skupiny IPF (International Personal Finance), jež už více než 140 let působí ve Velké Británii a finančně pomáhá téměř 2 miliónům svých klientů v 9 zemích na světě.


Více informací o naší mateřské společnosti naleznete na webu International Personal Finance.

Naše hodnoty

Respekt

Ke klientům máme respekt a úctu. Za každým z vás vnímáme člověka s konkrétními potřebami.

Zodpovědnost

Poradíme vám s půjčkou, jejími parametry i možnostmi splácení, aby vše hrálo ve váš prospěch.

Otevřenost

Nic před vámi neskrýváme, jednáme otevřeně, přímočaře a férově.

Naše principy odpovědného půjčování

Zadlužit se je mnohokrát snadné a často i rizikové. K poskytování půjček proto přistupujeme s vysokými etickými a morálními standardy. Odpovědné půjčování je jedním ze základních pilířů našeho přístupu k financím, stejně jako profesionální postoj ke klientům během každodenního jednání.

Viktor Boczán

Představujeme vám Online půjčku Creditea

"Společnost Provident s hrdostí představuje kompletní digitální cestu těm, kteří chtějí využívat finanční služby z pohodlí domova.


Flexibilní produkt digitální úvěrové linky Creditea je navržen tak, aby vyhovoval současným i budoucím potřebám zákazníků. Lze jej také považovat za chytrou rezervu, protože úroky se účtují pouze za částku, kterou si načerpáte ze schváleného úvěrového limitu, a pouze za dny, než ji splatíte.

Těm, kteří nejsou ještě úplně zvyklí na online samoobsluhu, nabízí Creditea služby přátelských operátorů, kteří zákazníky procesem provedou. Máme zájem na neustálém rozvoji digitálního zážitku: využíváme nejmodernější technologie, nejnovější trendy v oboru, ale v první řadě stavíme na zpětné vazbě od našich zákazníků.


Jsem rád, že vás mohu přivítat v rodině Creditea!"


Viktor Boczán

generální ředitel

Kontakt na zákaznický servis

Kdy nás zastihnete

Pondělí až pátek 8:00-17:00