creditea
Lednice je jedním z nejdůležitějších spotřebičů ve vaší domácnosti, proto by měla být kvalitní a spolehlivá. Na trhu je mnoho modelů ledniček, které si můžete vybrat online a my vám ji pomůžeme financovat s naší Online půjčkou Creditea. Pokud se ptáte, zd...

Lednice na splátky s Online půjčkou Creditea

2021 M04 20

Lednice je jedním z nejdůležitějších spotřebičů ve vaší domácnosti, proto by měla být kvalitní a spolehlivá. Na trhu je mnoho modelů ledniček, které si můžete vybrat online a my vám ji pomůžeme financovat s naší Online půjčkou Creditea.

Pokud se ptáte, zda lednice nebo chladnička, nabízíme vysvětlení :-). Může se zdát, že se jedná o totožnou věc, ale významově je zde malý rozdíl. Dříve se k chlazení používal přírodní led, odtud se zachoval výraz lednice. Tento elektrospotřebič udržoval nastavenou teplotu a neodmrazoval se průběžně. V současné době spotřebič fungující na této bázi na trhu už nenajdeme.

Chladnička funguje na principu automatického odmrazování, je zde tedy větší tepelná tolerance. Na mysli se má však tentýž elektrospotřebič, který slouží k uchovávání potravin při nižších teplotách, drobný rozdíl ve významu nikdo již velmi neřeší. Tento fakt tak zůstává spíše zajímavostí, a proto můžete při hledání nového spotřebiče do kuchyně vyhledat oba názvy těchto elektrospotřebičů.

Na co se zaměřit při nákupu lednice?

Jednou z vlastností lednice, která je pro mnoho kupujících zásadní, je její design. Nemůžete však vybírat ledničku jen podle toho, jak se Vám hodí k nové kuchyňské lince. Věnujte pozornost jejím rozměrům, výšce, šířce a počtu dveří, či poliček. Zkrátka vyberte si lednici, která Vám nabídne co největší funkčnost.

Kromě vzhledu je důležitým parametrem např. energetická třída, která poskytuje informace o tom, kolik elektřiny za určitých podmínek zařízení spotřebuje. Nejlepší je zvolit lednici s energetickou třídou A (čím více plusů, tím lepší), která šetří Vaše peníze i životní prostředí. Dalším bodem, kterému byste měli věnovat pozornost, je mrazák. V současné době naleznete na trhu ledničky s mrazákem, ale i bez. Pokud mrazák používáte často, doporučujeme vybrat si ledničku s mrazákem umístěným v horní části. Důležitým parametrem lednice s mrazákem je také její kapacita, která by měla záviset na počtu členů domácnosti a typu nejčastěji skladovaných potravin. Při hledání lednice s dalšími funkcemi věnujte pozornost mimo jiné i přítomnosti vzduchového antibakteriálního filtru.  

Malá lednice

Malá lednice je výbornou volbou do menší kuchyně. Nezabírá mnoho místa oproti standardním lednicím, její výška obvykle nepřesahuje 85 cm a její kapacita se pohybuje od 40 do 100 litrů. Díky malým rozměrům má také nižší spotřebu elektřiny a velkou výhodou je také tichý výkon, který bývá maximálně 40 dB. I přes malé rozměry tyto lednice mají i malý mrazící šuplík, skleněné police pro uložení potravin a zásuvku na zeleninu a ovoce.

Malou lednici s mrazákem si můžeme s Online půjčkou Creditea pořídit například za 198 Kč měsíčně se splatností 36 měsíců.

Lednice bez mrazáku

Jednodveřové lednice mají průměrnou výšku od 180 do 190 cm, jejich šířka se může lišit v závilosti na výrobci a pohybuje se od 48 do 60 cm. Tyto spotřebiče se vyznačují tím, že mají jedny dveře a často nemají mrazák. Nemají funkci zmrazování a rychlého chlazení, jejich kapacita je asi 350 litrů. Často jsou vybaveny policí na víno, systémem No Frost a zásuvkou Fresh Zone, což je také nejchladnější místo v chladničce. Na druhé straně jsou jednodveřové chladničky obvykle velmi energeticky úsporné, mají energetickou třídu alespoň A+ a její hlučnost nepřesahuje 40 dB.

Jednodveřovou lednici si můžete pořídit s Online půjčkou Creditea například za 396 Kč se splatností 36 měsíců.

Dvoudveřová lednice s mrazákem

Dvoudveřová lednice je kombinace lednice a mrazáku, které jsou od sebe odděleny. Na trhu najdete široké spektrum dvoudveřových lednic – od nejnižší (cca 140 cm) po nejvyšší (dokonce přes dva metry), ideální pro velké kuchyně. Lednice s mrazákem mají často standardní funkce, jako je No Frost nebo Vit Control Plus (zajišťují čerstvost ovoce a zeleniny), automatické odmrazování, Fresh Zone a rychlé chlazení.

Lednici s mrazákem si můžete pořídit s Online půjčkou Creditea například za 495 Kč měsíčně se splatností 36 měsíců.

Americká lednice

Americké lednice mají široké spektrum využití, přehledný vnitřní prostor a nespočetné množství funkcí. Jejich výška bývá okolo 200 cm a šířka se pohybuje od 75 do 100 cm. Jsou to velmi prostorné lednice – jejich kapacita je od 500 do 600 litrů. I přes své obrovské rozměry jsou americké lednice energeticky úsporné – nejčastěji se vyrábí v energetické třídě A++. Navíc mají mnoho užitečných funkcí, například No Frost, ventilační systém Multiflow, aktivní ionizátor, filtr proti zápachu, alarm otevření dveří a připojení na vodu nebo IceMaker.

Americkou lednici si můžete s Online půjčkou Creditea pořídit již například za 991 Kč se splatností 36 měsíců.

Reprezentativní příklad spotřebitelského úvěru ve výši 20 000 Kč na 12 měsíců: měsíční splátka 2 081 Kč, pevný úrok 4 967 Kč, poplatek za zpracování, administrativní činnost a flexibilní splácení 0 Kč, poplatek za vedení zákaznického účtu 0 Kč, celková dlužná částka 24 967 Kč, úroková sazba 42 % p. a., RPSN 51,96 %.

Minimální sazba 0,82 % p.m., 9,84 % p.a., RPSN 10,45 % - maximální sazba 5 % p.m., 60 % p.a., RPSN 81,02 %. Doba splácení úvěru je od 6 měsíců do 36 měsíců. Bez poplatků za zpracování, za vedení zákaznického účtu, s možností flexibilního splácení, odstoupení od smlouvy a splacení jednorázově kdykoliv.

Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 9/2006, 140 00 Praha 4, IČO: 25621351, DIČ: CZ25621351, společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 55523.