creditea
Stolnímu počítači sice už pár let konkuruje notebook, ale stále se najde spousta fajnšmekrů, kteří preferují jeho větší variantu. Stolní počítač je výborná volba pro hráče i nehráče, kteří ocení možnost hardwarového i softwarov&eacu...

Počítač na splátky s Online půjčkou Creditea

2021 M04 19

Stolnímu počítači sice už pár let konkuruje notebook, ale stále se najde spousta fajnšmekrů, kteří preferují jeho větší variantu. Stolní počítač je výborná volba pro hráče i nehráče, kteří ocení možnost hardwarového i softwarového upgradu. Laicky řečeno - můžete si ho poskládat dle svých preferencí. Nákup komponentů, ale i celé sestavy stolního počítače, můžete nyní financovat s naší Online půjčkou Creditea.

Stolní počítač je dokonalým zařízením, pokud potřebujete univerzálního IT pomocníka a plánujete ho používat pouze v jedné domácnosti nebo kanceláři. Jedinou nevýhodou může být skutečnost, že si k centrální jednotce musíte dokoupit monitor, klávesnici a myš. Naštěstí to nejsou drahá zařízení.

Na co se zaměřit při nákupu počítače?

Stolní počítač se skládá z mnoha komponentů, které mají zásadní vliv na výkon a účel zařízení. Nejdůležitějšími komponenty jsou základní deska a procesor. Pokud potřebujete počítač pro nenáročné úkony, jako je práce nebo studium, bude Vám stačit dvoujádrový procesor. Pro hraní her byste ale měli zvolit výkonnější procesor, kvalitnější základní desku. Chcete těžit bitcoiny? S naší Online půjčkou Creditea můžete financovat i ty nejvýkonnější počítače a věříme, že se Vám investice brzy vrátí.

Důležitým komponentem je také grafická karta. Méně nároční uživatelé si mohou vybrat integrovanou kartu do základní desky, zatímco pro herní účely nebo pro práci související s grafickým designem bude nejlepší výkonnější dedikovaná grafická karta. Nezapomeňte také na operační paměť a pevný disk. Většině uživatelů stačí 4 GB RAM – tato paměť umožňuje hladký chod počítače a umožňuje Vám otevřít více aplikací najednou (multitasking). Pokud však hledáte herní zařízení, je nejlepší zvolit počítač s alespoň 8 GB RAM. V současné době má většina počítačů kapacitu pevného disku 1 TB, což je více než dost pro uložení i velmi velkých souborů.

Mini PC

Mini počítač má stejné parametry jako standardní stolní počítač, ale liší se rozměry. Mini PC jsou malé, mohou mít rozměry 116 x 112 x 51,5 mm, takže jsou ideální pro malé místnosti (např. dětský pokoj nebo pokoj na koleji). V Mini PC nejčastěji najdete 4 GB RAM a jednotku SSD, ale kvůli malému prostoru uvnitř skříně bude mít obvykle slabou grafickou kartu. Počítač může běžet na bázi Windows nebo může být podporován mobilním operačním systémem Android.

Mini stolní počítač si můžete s Online půjčkou Creditea pořídit již za 258 Kč měsíčně při splácení 36 měsíců.

Počítač pro distanční výuku

V dnešní době jsme odkázáni na online výuku, a proto potřebujeme zařízení, které budeme používat na denní bázi a očekáváme od něj bezproblémový chod. Taková zařízení obvykle nejsou vybavena nejnovějšími technologiemi, ale umožňují vám pohodlně používat internet a nejpopulárnější aplikace, sledovat zajímavý film nebo program a hrát méně náročné hry. Pro každodenní použití potřebujete počítač se 4 GB RAM, 500 GB pevným diskem, integrovanou grafikou a operačním systémem Windows 10 ve verzi Home.

Počítač si můžete s Online půjčkou Creditea pořídit již za 387 Kč měsíčně při splácení 36 měsíců.

Pracovní stolní PC

Kancelářský počítač by měl mít parametry umožňující pohodlné plnění aktuálních úkolů, musí se tedy vypořádat s používáním potřebného softwaru (zejména kancelářského) a musí také zajistit bezproblémové používání internetu. Takové zařízení používané při práci se také často používá k ukládání dat na disk, takže jeho kapacita by neměla být malá (nejlépe alespoň 1 TB). Kromě toho by takový počítač měl být tichý (hluk silně rozptyluje Vás i Vaše kolegy) a efektivní, měl by mít přednostně 8 GB RAM a nejnovější operační systém Windows 10.

Počítač do kanceláře si můžete s Online půjčkou Creditea pořídit již za 773 Kč měsíčně při splácení 36 měsíců.

Herní počítač

Počítače přizpůsobené k hraní her (tzv. gamingové) jsou zařízení s velmi výkonnými komponenty, často nejnovější generace. Hráči věnují velkou pozornost prvkům, jako je například efektivní špičková dedikovaná grafická karta, rychlý procesor (alespoň čtyřjádrový s vysokou taktovací frekvencí a režim TURBO), velká paměť RAM (alespoň 8 GB, nejlépe 12 GB). Věnujte také pozornost výkonné základní desce, která umožňuje využívat potenciál dalších komponent. V případě herních počítačů je zásadní také efektivní chlazení, které ochrání komponenty před přehřátím při hraní těch nejnáročnějších her. Celá sestava by měla být doplněna značkovým napájecím zdrojem s napájením přizpůsobeným ostatním komponentům. 

Herní počítač si můžete s Online půjčkou Creditea pořídit již za 1 816 Kč měsíčně při splácení 36 měsíců.

Reprezentativní příklad spotřebitelského úvěru ve výši 20 000 Kč na 12 měsíců: měsíční splátka 2 081 Kč, pevný úrok 4 967 Kč, poplatek za zpracování, administrativní činnost a flexibilní splácení 0 Kč, poplatek za vedení zákaznického účtu 0 Kč, celková dlužná částka 24 967 Kč, úroková sazba 42 % p. a., RPSN 51,96 %.

Minimální sazba 0,82 % p.m., 9,84 % p.a., RPSN 10,45 % - maximální sazba 5 % p.m., 60 % p.a., RPSN 81,02 %. Doba splácení úvěru je od 6 měsíců do 36 měsíců. Bez poplatků za zpracování, za vedení zákaznického účtu, s možností flexibilního splácení, odstoupení od smlouvy a splacení jednorázově kdykoliv.

Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 9/2006, 140 00 Praha 4, IČO: 25621351, DIČ: CZ25621351, společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 55523.