creditea
Dovolená v zahraničí je v dnešní době nedostupným snem velké spousty lidí, ale pořád se najde několik zemí v Evropě i mimo ní, kam v době pandemie můžete s negativním testem vyrazit. Pokud si potřebujete konečně oddechnout a na chvíli vypnout od ste...

Dovolená na splátky s Online půjčkou Creditea

2021 M04 20

Dovolená v zahraničí je v dnešní době nedostupným snem velké spousty lidí, ale pořád se najde několik zemí v Evropě i mimo ní, kam v době pandemie můžete s negativním testem vyrazit. Pokud si potřebujete konečně oddechnout a na chvíli vypnout od stereotypního prostředí při práci z domova nebo Vám jde z distanční výuky Vašich ratolestí hlava kolem, můžete s Creditou vyrazit k moři. Pokud nemáte našetřené peníze stranou, protože jste museli koupit nový notebook na distanční výuku, rádi Vám pomůžeme. S Online půjčkou Creditea Vám dveře k vysněné dovolené nezavřeme.

Na co si dát pozor při nákupu dovolené přes cestovní kancelář?

Bezpochyby nejjednodušší a nejpohodlnější způsob, jak si objednat dovolenou, je online na webových stránkách cestovní kanceláře. Nemusíte se o nic starat, cestovní kancelář se postará o rezervaci letenek, dopravu na hotel, rezervaci hotelu nebo stravy. V průběhu dovolené můžete také využít nabídek cestovní kanceláře například na jednodenní zájezdy v oblíbených turistických místech.

Při výběru dovolené však buďte obezřetní a nejprve si zkontrolujte důvěryhodnost vybrané cestovní kanceláře. Pečlivě si přečtěte smlouvu, kterou jste uzavřeli s cestovní kanceláří a věnujte zvláštní pozornost informacím ohledně ubytování, stravy a pojištění. Přečtěte si ustanovení o možnosti a lhůtě zrušení cesty, změnách ve výši ceny odletu a množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou. Než se rozhodnete smlouvu uzavřít, ujistěte se, jestli je poloha hotelu ideální a jaké recenze hotel má, abyste poté nebyli zklamáni. Pokud je například hotel daleko od pláže, ztratíte mnoho času cestou na pláž.

Věnujte také pozornost stravě. Některé nabídky jsou bez stravy, zahrnují pouze snídani, polopenzi nebo mají plnou penzi. Pokud si vyberete all inclusive, všechna jídla i nápoje máte v ceně.

Podmínky cestování do zahraničí se každým dnem mění, doporučujeme tedy sledovat podmínky jednotlivých zemí. Do některých zemí můžete jet bez testu na Covid-19, jinde je negativní test vyžadován stejně jako povinná karanténa.  

Například dovolená v Egyptě v 5ti hvězdičkovém hotelu na 8 dní s all inclusive Vás s Online půjčkou Creditea vyjde na 999 Kč měsíčně při splácení 36 měsíců.

Exotická dovolená

Určitě věříme, že nejsme sami, kdo závidí uživatelům sociálních sítí jejich dokonalé fotky z exotických dovolených. S naší Online půjčkou si sen můžete splnit i Vy!

Například dovolená na Maledivách na 9 dní s polopenzí pro dvě osoby Vás s Online půjčkou Creditea vyjde na 2095 Kč měsíčně při splácení 36 měsíců.

Žijeme jen jednou, plňte si své sny!

Reprezentativní příklad spotřebitelského úvěru ve výši 20 000 Kč na 12 měsíců: měsíční splátka 2 081 Kč, pevný úrok 4 967 Kč, poplatek za zpracování, administrativní činnost a flexibilní splácení 0 Kč, poplatek za vedení zákaznického účtu 0 Kč, celková dlužná částka 24 967 Kč, úroková sazba 42 % p. a., RPSN 51,96 %.

Minimální sazba 0,82 % p.m., 9,84 % p.a., RPSN 10,45 % - maximální sazba 5 % p.m., 60 % p.a., RPSN 81,02 %. Doba splácení úvěru je od 6 měsíců do 36 měsíců. Bez poplatků za zpracování, za vedení zákaznického účtu, s možností flexibilního splácení, odstoupení od smlouvy a splacení jednorázově kdykoliv.

Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 9/2006, 140 00 Praha 4, IČO: 25621351, DIČ: CZ25621351, společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 55523.