Creditea blog

Na blog pro vás stále přidáváme nové praktické tipy z oblasti půjček. Kdy si půjčit a kdy je to zbytečné riziko? Jak vlastně poznat půjčku, která vás nevyjde příliš draho? S tím i s dalšími otázkami vám poradíme.

Co je to RPSN?

Online půjčka

Co je to RPSN?

Často se setkáváte se zkratkou RPSN u finančních produktů a nejste si jisti, co tento pojem přesně znamená? Zjistěte, co je to RPSN a proč je dobré ho u každé půjčky sledovat.

10 ledna 2024 · 2 min čtení

Zodpovědné online půjčování

Online půjčka

5 věcí, na které má smysl půjčit si peníze

Než si půjčíte peníze, měli byste si vždy dobře rozmyslet, zda je to opravdu nutné a zda půjčku zvládnete splácet. Zjistěte, na co je dobré si půjčit peníze a kdy to není dobrý nápad.

08 listopadu 2023 · 4 min čtení

Mladý pár vyřizuje online půjčku

Online půjčka

Výhody a nevýhody online půjčky

Dnešní doba je čím dál více digitalizována a online půjčky se staly velmi oblíbeným řešením, jak získat další finanční prostředky. Stejně jako všechny finanční služby mají i ony své výhody a nevýhody. Jaké to jsou?

25 října 2023 · 3 min čtení

Online půjčka ihned!

Online půjčka

Online půjčka ihned!

V posledních letech nové technologie zcela transformovaly finanční odvětví. Lidé tak již nemusí chodit do své banky osobně, ale mohou dělat veškerou administrativu online z pohodlí domova nebo dokonce přímo z mobilního telefonu.

27 června 2023 · 5 min čtení