Jak vám můžeme dnes pomoci?

Jak splácet Online půjčku Creditea?

Jak splácet Online půjčku Creditea?

Rozpis plateb předepisující datum splatnosti a výši minimální měsíční splátky je vám vygenerován 7 dní před splatností minimální měsíční splátky. Od té chvíle je rozpis plateb přístupný ve vašem zákaznickém účtu Creditea v záložce Rozpis plateb (pro přihlášení klikněte na odkaz do zákaznického účtu).

O vytvoření rozpisu plateb vás budeme informovat na e-mail a SMS zprávou na adresu a telefon, které jste uvedli v žádosti o půjčku, a to v den, kdy je rozpis plateb ve vašem zákaznickém účtu zpřístupněn.

Pokud nebudeme platbu evidovat ani 3 dny před splatností, obdržíte také připomínku SMS zprávou. Upozornění o stále nezaslané minimální měsíční splátce obdržíte SMS zprávou také den před datem splatnosti, doporučujeme však splátku nenechávat na poslední chvíli, převod peněz může v závislosti na bance trvat v některých případech i déle než 24 hodin.

V záložce Rozpis plateb jsou zobrazeny informace týkající se vaší budoucí minimální splátky. Splácet samozřejmě můžete i vyšší částku, než je stanovená minimální měsíční splátka. Tímto způsobem splatíte svůj spotřebitelský úvěr dříve a zaplatíte méně na úrocích. Pamatujte, že toto je zcela bez dodatečných poplatků.

V případě mimořádné splátky uhrazené mimo období splatnosti vašeho rozpisu plateb se tato částka nezapočítává do minimální měsíční splátky, ale snižuje váš úrok z celkové dlužné částky.

Obdobím splatnosti se rozumí doba od vygenerování rozpisu plateb do data splatnosti minimální měsíční splátky. Platba odeslaná mimo toto období je tedy započítávána jako mimořádná splátka. Minimální měsíční splátka musí být v období splatnosti zaplacena bez ohledu na to, zda byla zaslána mimořádná splátka. Pro přehled veškerých plateb se podívejte do záložky Historie transakcí.

Z důvodu ochrany osobních údajů vám nezasíláme e-mailem žádné přílohy s osobními daty (např. rozpis plateb), všechno je plně dostupné v zákaznickém účtu Creditea.

Kontakt na zákaznický servis

Kdy nás zastihnete

Pondělí až pátek 8:00-17:00