Jak vám můžeme dnes pomoci?

Jak zažádat o předčasné odstoupení od smlouvy?

Jak zažádat o předčasné odstoupení od smlouvy?

Pokud chcete splatit online půjčku rychleji nebo předčasně, stačí zaplatit více, než je vaše minimální měsíční splátka stanovená v měsíčním rozpisu plateb. Vaše platební údaje naleznete po přihlášení do zákaznického účtu Creditea na záložce Rozpis plateb.

Pro úspěšné předčasné ukončení smlouvy nám pošlete podepsaný formulář „Oznámení o odstoupení od smlouvy“, naskenovaný a zaslaný zpět na e-mail ahoj@creditea.cz. Formulář naleznete po přihlášení do zákaznického účtu v sekci Online půjčka – po kliknutí na odkaz vaše smluvní dokumentace, pod číslem 20. Příloha č.1 Smluvních podmínek.

Naše půjčka funguje jako tzv. úvěrová linka, pamatujte tedy na to, že pokud máte vše splaceno, nic neplatíte, úroky se vám nemají z čeho načítat. Smlouvu nemusíte vypovídat – úvěrovou linku si můžete ponechat jako finanční rezervu na horší časy a v případě nečekaných výdajů můžete využít tyto finanční prostředky. Pak jen odčerpáte libovolnou částku až do výše schváleného limitu a platíte jen za to, co si skutečně půjčíte. Takto flexibilní půjčka je skvělý pomocník v nečekaných životních situacích.

Kontakt na zákaznický servis

Kdy nás zastihnete

Pondělí až pátek 8:00-17:00