Jak vám můžeme dnes pomoci?

Jak a kdy obdržím svůj rozpis plateb (výpis z účtu)?

Jak a kdy obdržím svůj rozpis plateb (výpis z účtu)?

Namísto klasického výpisu z účtu poskytujeme tzv. rozpis plateb. Zmíněný rozpis plateb předpisuje datum splatnosti a výši minimální měsíční splátky a je vám vygenerován 7 dní před splatností vaší minimální měsíční splátky. Od té chvíle je rozpis plateb přístupný ve vašem zákaznickém účtu Creditea v záložce Rozpis plateb (pro přihlášení klikněte na odkaz do zákaznického účtu). Na této záložce stačí kliknout na přítomný odkaz a rozpis stáhnout jako přílohu.

O vytvoření rozpisu plateb vás budeme informovat na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli ve vaší žádosti o půjčku, a to v den, kdy je rozpis plateb ve vašem zákaznickém účtu zpřístupněn. Pokud nebudeme platbu evidovat ani 3 dny před splatností, obdržíte také připomínku SMS zprávou. Upozornění o stále nezaslané minimální měsíční splátce obdržíte SMS zprávou také den před datem splatnosti, doporučujeme však splátku nenechávat na poslední chvíli, převod peněz může v závislosti na bance trvat v některých případech i déle než 24 hodin.

Z důvodu ochrany osobních údajů vám nezasíláme e-mailem žádné přílohy s osobními daty (rozpis plateb tedy e-mailem jako přílohu nezasíláme), všechno je plně dostupné ve vašem Creditea účtu. Pro přehled veškerých plateb se podívejte do záložky Historie transakcí.

Kontakt na zákaznický servis

Kdy nás zastihnete

Pondělí až pátek 8:00-17:00