creditea
Ve chvíli, kdy řešíme nečekané výdaje, tato myšlenka napadne snad každého z nás. Přesto je dobré od dané situace na chvíli poodstoupit a promyslet vše s chladnou hlavou. Creditea Vám nabízí pro takové případy pár rad. V posledn&iacu...

Online půjčka ihned!

2020 M04 03

Ve chvíli, kdy řešíme nečekané výdaje, tato myšlenka napadne snad každého z nás. Přesto je dobré od dané situace na chvíli poodstoupit a promyslet vše s chladnou hlavou. Creditea Vám nabízí pro takové případy pár rad. V posledních letech nové technologie zcela transformovaly finanční odvětví. Lidé tak již nemusí chodit do své banky osobně, ale mohou dělat veškerou administrativu online z pohodlí domova nebo dokonce přímo z mobilního telefonu.

Je důležité důkladně analyzovat různé nabídky a následně si vybrat tu, která nejlépe vyhovuje našim potřebám a možnostem. Když hovoříme o financích, někdy se mezi složitou terminologií ztrácíme. Proto Vám chceme pomoci dozvědět se o půjčkách vše důležité, co potřebujete. 

Opravdu půjčku potřebuji?

Nejprve se musíme zeptat sami sebe, zda peníze opravdu potřebujeme a přiklonit se k půjčce nejlépe pouze za předpokladu, že jsme přesvědčeni o naší schopnosti ji bez problémů splatit.

Častým důvodem žádosti o půjčku bývá například nákup automobilu nebo nepředvídatelné náklady na léčbu. Je pochopitelné, že pro spoustu lidí se jeví půjčka jako jediný způsob, jak náklady spojené s léčbou nebo s nákupem automobilu pokrýt. Musíme být však opatrní, než požádáme o peníze na pokrytí našich běžných denních výdajů. Nutnost půjčky na pokrytí těchto výdajů totiž může znamenat, že spíše potřebujeme zlepšit způsob hospodaření s osobními financemi. 

Pokud máme pocit, že půjčku potřebujeme, ale jsme stále na pochybách, můžeme se přiklonit k půjčce Credit Line, což je v zásadě revolvingový úvěr. Na rozdíl od jiných typů produktů, u Credit Line platíme pouze za peníze, které používáme. Jakmile máme Credit Line schválenou, můžeme si tento finanční polštář užít bez dalších nákladů. Když se rozhodneme tyto peníze využít, budeme platit úroky pouze za částku peněz, kterou si vybereme.

Jaké jsou požadavky při žádosti o půjčku?

Jak již bylo zmíněno, prvním nezbytným požadavkem je schopnost peníze vrátit. Jakmile se ujistíme, že se dokážeme se splátkami vypořádat, je na čase podívat se na naše možnosti v oblasti poskytovatelů půjček. S nástupem internetu se také objevily nástroje, které porovnávají různé možnosti a nabídky od různých poskytovatelů. 

Věc se má tak, že když žádáme o bankovní půjčku, jsou podmínky obvykle tak přísné a náročné, že mnoho lidí upřednostní nebankovní online půjčku, která je v mnoha ohledech flexibilnější. S příchodem internetu se nabídky znásobily, ale musíme si uvědomit, že ne všechny možnosti jsou stejné z hlediska podmínek a bezpečnosti půjčování. V tomto smyslu je důležité myslet na důvěryhodnost subjektu, který chceme o půjčku požádat. 

Mnoho lidí se rozhoduje na základě názorů a doporučení od svých příbuzných a známých. V této otázce také doporučujeme, abyste si vždy vybírali společnosti, které používají zodpovědné postupy při posuzování žádostí o půjčku. Tento typ společností dopředu analyzuje vaši situaci a následně vám nabídne půjčku, která je přizpůsobená vašim potřebám a finančním možnostem. Tím se také mimo jiné můžete vyvarovat poplatkům za prodlení se splácením.

Jakmile dostatečně posoudíte svou finanční situaci a vyberete vhodného poskytovatele půjčky, můžete se zaměřit na další kroky. Pojďme na to!

Jak dlouho trvá proces poskytnutí půjčky?

Když potřebujeme peníze naléhavě, čas je v tu chvíli zásadní!

V takovém okamžiku mnoho z nás hledá rychlé půjčky. Technologie naštěstí postoupila tak daleko, že máme možnost analyzovat vaši finanční situaci během několika okamžiků a po dostatečném vyhodnocení vaší situace vám můžeme peníze poslat. Díky technologickému pokroku v oblasti finančních technologií tak můžeme nabízet rychlou online půjčku, u které po schválení žádosti můžete mít peníze na účtu již za pár minut.

Kde o půjčku požádat?

Jak již bylo nastíněno, existuje řada možností, jak požádat o bezpečnou půjčku. Můžete jít do tradiční banky, k nebankovnímu poskytovateli půjček nebo na internet pro online půjčku.
V případě bank je proces schvalování vaší žádosti obvykle poněkud pomalejší, a abyste vůbec mohli o půjčku požádat, musíte často splnit docela náročné požadavky. Pokud hledáte větší flexibilitu, pak nejlepší možností bude obrátit se na společnost poskytující rychlé a bezpečné online půjčky. 
Tyto společnosti mají obvykle mnohem přístupnější kritéria. Pokud nám tedy naše finanční situace umožňuje bezpečné splácení, můžeme s poskytnutím úvěru počítat. Kromě toho existují mnohem flexibilnější produkty, jako je Credit Line, které nám umožňují mít v záloze konkrétní množství peněz pro případ potřeby. Budeme tedy muset platit pouze za půjčenou částku z celkového limitu a čas, po který máme peníze vypůjčené. A to samozřejmě do té doby, než vypůjčenou částku včetně úroků vrátíme. 

Jsem tedy připraven požádat o online půjčku?

Pokud potřebujete vyřešit naléhavé výdaje, máte možnost požádat o online půjčku Credit Line a zklidnit tak starostmi utrápenou mysl. Někdy se musíme rozhodovat se mezi pětiletým spořením na nákup nového automobilu nebo zažádáním o půjčku a jejím následným splácením. Tímto způsobem si můžeme užít naše nové auto a zároveň postupně půjčku splácet.

Žádost o půjčku online tak může být velmi dobrou cestou k řešení podobných naléhavých plateb. Na co ovšem nesmíme nikdy zapomínat, je brát v úvahu naši finanční situaci a naši schopnost půjčku splácet. Musíme si být jisti, že zvládneme peníze vrátit. Pak už je jen třeba posoudit, kolik peněz potřebujeme a jaká půjčka nám vyhovuje nejlépe.

Reprezentativní příklad spotřebitelského úvěru ve výši 20 000 Kč na 12 měsíců: měsíční splátka 2 081 Kč, pevný úrok 4 967 Kč, poplatek za zpracování, administrativní činnost a flexibilní splácení 0 Kč, poplatek za vedení zákaznického účtu 0 Kč, celková dlužná částka 24 967 Kč, úroková sazba 42 % p. a., RPSN 51,96 %.

Minimální sazba 0,82 % p.m., 9,84 % p.a., RPSN 10,45 % - maximální sazba 5 % p.m., 60 % p.a., RPSN 81,02 %. Doba splácení úvěru je od 6 měsíců do 36 měsíců. Bez poplatků za zpracování, za vedení zákaznického účtu, s možností flexibilního splácení, odstoupení od smlouvy a splacení jednorázově kdykoliv.

Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 9/2006, 140 00 Praha 4, IČO: 25621351, DIČ: CZ25621351, společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 55523.